Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

З Днем Соборності України!

22 січня український народ відзначає День Соборності України. Саме в цей день 1919 року на площі перед Софією Київською було урочисто оголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності.
Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна нерозділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава, і ми — єдиний народ!
У цей святковий день бажаємо усім вам здоров’я та злагоди, сил і натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної України!