Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь в X міжнародній конференції «Вища технічна освіта: проблеми та шляхи розвитку»

26.11.2020 р. в Білоруському державному університеті інформатики і радіоелектроніки (БГУИР) відбулася X міжнародна науково-методична конференція «Вища технічна освіта: проблеми та шляхи розвитку» у режимі відеоконференції. Конференція проводиться з метою обміну думками про проблеми та шляхи розвитку вищої технічної освіти та розробки рекомендацій щодо її вдосконалення. Особливу увагу приділено таким напрямкам, як «Мережеві освітні програми, експорт освітніх послуг», «Модель Університет 3.0», «Підвищення якості підготовки фахівців». До дискусій приєдналися автори з п’яти країн – Білорусі, Казахстану, Росії, Узбекистану та України.

Відкрив пленарне засідання конференції ректор університету Вадим Богуш. Він зазначив, що конференція має вже 20-річну історію, але не втрачає актуальності.
Завідувач кафедри МТС Ірина Свид разом з доцентом кафедри ПМ Володимиром Кобзєвим за керівництвом ректора Валерія Семенця взяли участь у роботі конференції. Авторським колективом В.В. Семенець, І.В. Свид, О.В. Зубков, О.В. Воргуль на конференцію представлені матеріали, що присвячені актуальним питанням сьогодення, – розвитку технічної освіти та створенню технічних лабораторій з віддаленим доступом до обладнання.
За результатами роботи конференції видано збірник наукових доповідей.

Участь в X міжнародній конференції «Вища технічна освіта: проблеми та шляхи розвитку»