Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у вебінарі “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”

У рамках участі ХНУРЕ у Проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ) завідувач кафедри МТС Свид І.В. 27.09.2021 року взяла участь у вебінарі “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”
На заході презентовано досвід Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання, а також наведено пропозиції щодо втілення окремих елементи цих систем для інших університетів. Також акцентовано увагу на питанні щодо практичного створення курсів з академічної доброчесності для студентів та на аспектах, які найкраще включати у зміст таких курсів.
Про спікерів:
Джейк Каспер, фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган. Джейк відповідає за вживання
стратегічних заходів у випадках, що стосуються студентів, яких зловили на порушеннях принципів академічної доброченості в університеті.
Брендон Арнолд, координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету. Основною місією Брендона є підтримка кожного із студентів на їх шляху здобуття освіти у Темпльському університеті та під час процесу прийняття академічних рішень.

Участь у вебінарі “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”