Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у вебінарі «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс»

У рамках участі ХНУРЕ у Проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ) завідувач кафедри МТС Ірина Свид 20.10.2021 року взяла участь у вебінарі «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс».

На вебінарі Маріан Ендербер (Marian Anderberg) та Кріста Лусіей (Krista Lussier) поділяться досвідом розбудови системи академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс, що знаходиться у місті Камлупс у Канаді. На вебінарі розглянуто практики проведення капманій боротьби з замовними роботами на кампусі університету, а також як працює Офіс у справах студентів. Спікерки також розказали про практики орієнтації з питань академічної доброчесності для викладачів, що лише починають роботу в Університеті Томсон Ріверс.

Про спікерок:
Маріан Ендербер, директорка Офісу у справах студентів в Університеті Томсон Ріверс. Перед тим, як приєднатися до роботи в Офісі у справах студентів, Маріан працювала у Школі соціальної та гуманітарної роботи Університету та має практичний досвід соціальної працівниці.
Кріста Лусієй, наукова співробітниця з питань академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс. Кріста викладає у галузі наук, пов’язаних із здоров’ям матері та дитини. Її наукові інтереси включають роботу з викладачами, які лише починають роботу в університеті, майстерність викладання та навчання, а також викладання за допомогою сучасних технологій.

Участь у вебінарі «Система академічної доброчесності в Університеті Томсон Ріверс»