Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

U-Multirank опублікував результати 2022 року

Харківський національний університет радіоелектроніки зберіг перше місце серед українських університетів за кількістю найвищих оцінок. На “сонячній діаграмі” Sunburst Chart це 15 повних променів.

Також ХНУРЕ посів друге місце у предметному рейтингу Electrical Engineering та восьме місце у рейтингу по Computer Science.
Цього року кількість українських університетів, представлених у U-Multirank, збільшилась з 76 до 93. Загалом до рейтингу входять більше 2200 університетів з 96 країн світу.
Гаслом цього року стало – нове уявлення про різноманітність студентів, доступ та інклюзію.
У дев’ятій редакції порівняльного рейтингу U-Multirank показує, як університети вирішують проблеми соціальної нерівності у доступі до вищої освіти. Для цього U-Multirank вперше включив у свої дані показники доступу до вищої освіти для малопредставлених груп, зарахування студентів зрілого віку, студентів з обмеженими можливостями, гендерний баланс.
U-Multirank надає інформацію щодо більш ніж 30 показників за п’ятьма вимірами ефективності: освіта, наука, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця.
U-Multirank позиціонує себе як альтернативу традиційним рейтингам. Його багатовимірний підхід порівнює результативність університетів у ряді різних видів діяльності, оцінюючи кожну з них від «А» (дуже добре) до «Е» (слабо). Це дозволяє користувачам визначити сильні та слабкі сторони університету в аспектах, які їх найбільше цікавлять. Дані, включені в U-Multirank, отримані з джерел, що надають користувачам повний набір інформації: це дані, що надаються університетами; дані міжнародних бібліометричних і патентних баз даних, національних баз даних; та з опитувань понад 100 000 студентів університетів-учасників.

U-Multirank опублікував результати 2022 року