Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Вітаємо з Всесвітнім днем електрозв’язку та інформаційного суспільства

17 травня, відзначається Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day). До 2006 року цей День святкувався як Міжнародний день електрозв’язку або Всесвітній день телекомунікацій (World Telecommunication Day). Це свято відзначалося з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв’язку. Дата святкування вибрана у зв’язку з тим, що саме 17 травня 1865 року в Парижі було підписано першу міжнародну Телеграфну Угоду, і саме тоді був заснований Міжнародний Телеграфний Союз.

Мета свята – сприяти підвищенню рівня поінформованості про інформаційно-комунікаційні технології.

У цьому році Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства присвячений темі «Забезпеченню позитивних результатів використання штучного інтелекту для всіх», яка має привернути увагу до потенціалу штучного інтелекту з метою прискорення досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН на період до 2030 року.

Вітаємо всіх причетних до сфери інформаційно-комунікаційних технологій зі святом та бажаємо вагомих успіхів, втілення нових ідей та трудових досягнень!

Вітаємо з Всесвітнім днем електрозв’язку та інформаційного суспільства