Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у всеукраїнському онлайн-форумі «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти»

Співробітники кафедри МТС підвищили компетентності проведення дистанційного навчання на всеукраїнському онлайн-форумі «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти», що відбувся 16 грудня 2020 року, який провели CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Servier Ukraine.Під час форуму викладачі та відомі спікери/ки обговорили сучасні виклики для викладачів в умовах карантину та дали поради щодо покращення навичок для ефективної роботи зі студентами.
Серед навичок, які були розглянуто на заході: навички фасилітації; ефективна взаємодія та комунікація; таймменеджмент; емоційна стійкість та усвідомленість.
В рамках Форуму відбулась дискусія із представниками держави, бізнесу та закладів освіти про виклики у роботі викладачів в умовах карантину та дистанційного навчання, обговорення сучасних підходів до вирішення викликів та презентації практичних відео-лекцій від експертів. Робота онлайн-форуму
спрямована на досягнення сталих цілей розвитку України щодо забезпечення якісної освіти та партнерства заради сталого розвитку.
Відеозапис онлайн-форуму «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти» доступний за посиланням https://youtu.be/qYraVXBUx_A

Участь у всеукраїнському онлайн-форумі «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти»