Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у щорічній мережевій бізнес-конференції «Дослідження і розробки у процесі відновлення: що може запропонувати Horizon Europe?»

Поки Європейська Комісія розробляє свої плани та пріоритети на наступне десятиліття, дослідження та інновації (НДІ) постійно виділяються як найважливіший двигун подолання пандемії COVID-19, а також його довгострокова зелена, цифрова трансформація та глобальна конкурентоспроможність. Проте перші ознаки свідчать про те, що ця риторика може бути обмежена політичними та економічними реаліями.

Отже, коли Horizon Europe готується до запуску, залишаються серйозні питання щодо того, чи може Комісія встановити справжню взаємодію між Horizon та іншими флагманськими інструментами, такими як InvestEU, Справедливий перехід та Інноваційні фонди або Цифрова Європа?  І в глобальному контексті, чи може Європа реально розраховувати на досягнення своїх стратегічних цілей у таких сферах, як клімат без Китаю (та США) на борту?

22 та 23 лютого Science | Business скликав провідних діячів з усієї власної Мережі та міжнародного спектру  для більш глибокого вирішення цих питань.

Представники кафедри МТС ХНУРЕ долучилися до участі у конференції та ознайомилися з новітніми планами, пріоритетами і тенденціями інноваційного розвитку у рамках Horizon Europe.

Участь у щорічній мережевій бізнес-конференції «Дослідження і розробки у процесі відновлення: що може запропонувати Horizon Europe?»