Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у конференції IEEE UKRCON-2021

Викладачі, співробітники та аспіранти кафедри МТС 26-28 серпня 2021 року взяли участь у роботі конференції 2021 IEEE 3rd Ukrainian Conference on Electrical and Computer Engineering (IEEE UKRCON-2021). Конференція IEEE UKRCON-2021 відбулася у віртуальному форматі з використанням дистанційних інформаційно-комунікаційних технологій.IEEE UKRCON – це флагманська конференція для дослідників, студентів та професіоналів у галузі електротехніки та обчислювальної техніки з України та усього світу для зустрічі та поширення своїх наукових досягнень та відкриттів, створення мережі та обміну ідеями для зміцнення існуючих партнерських відносин та сприяння нові співпраці.

Загальна тема IEEE UKRCON-2021, святкування 30-річчя IEEE в Україні, відображає глибокий вплив IEEE на українську науку за останні 30 років. Секція IEEE Україна була заснована 21 листопада 1991 року і протягом 30 років  допомагає українським науковцям знаходити шляхи співпраці з різними міжнародними партнерами через конференції та гранти IEEE.
На конференції IEEE UKRCON-2021 від кафедри МТС представлено наступні доповіді:
Ivan Obod, Iryna Svyd, Oleksandr Vorgul, Oleksandr Maltsev, Oleksandr Datsenko, Natalya Boiko. Optimization of Data Processing Structure for Multi-Position Radar Surveillance Systems;
Iryna Svyd, Ivan Obod, Oleksandr Maltsev, Volodymyr Andrusevich, Borys Bakumenko, Oleksandr Vorgul. Optimal Measurement of Signal Data Parameters of Requesting Radar Systems;
Ivan Obod, Iryna Svyd, Ganna Zavolodko, Oleksandr Maltsev, Borys Bakumenko, Valeriia Chumak. Assessing SSR Relative Data Capacity.

Участь у конференції IEEE UKRCON-2021