Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

«Місяць кар’єри в ХНУРЕ» зустріч з представниками компанії Dialog Semiconductor

На кафедрі МТС 26.10.2021 року в рамках проекту «Місяць кар’єри в ХНУРЕ» пройшла зустріч з представниками компанії Dialog Semiconductor. До заходу долучилися викладачі, співробітники та студенти університету.  Представники компанії  Dialog Semiconductor детально розповіли про компанію, можливості росту та взагалі про існування інженерних компаній. На зустрічі піднімались та обговорювались питання щодо працевлаштування та стажування студентів і аспірантів.

Dialog Semiconductor – компанія, яка володіє багаторічним досвідом розробок та інновацій, а також упевнено тримає лідерські позиції у сфері виробництва інтегральних мікросхем для компактної електроніки.

Компанії Dialog Semiconductor активно розвивається та запрошує студентів і аспірантів на відкриті вакансії:

Інженер-лабтехнік Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)

Основні задачі: налагодження, тестування та калібрація апаратного обладнання для продуктів компанії компанії з використовуванням прецизійного вимірювального обладнання. Контроль замовлень компонентів та друкованих плат для апаратних розробок компанії. Прототипування та збірка нових дизайнів та концептів цифрової та аналогової схемотехніки.

 Інженерелектронік Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)

Основні задачі: розробка, тестування, програмування роботизований систем для автоматизації виробництва продуктів компанії. Розробка та перевірка електроніки для електромеханічних пристроїв в співпраці з інженерами механіками та інженерами з програмного забезпечення.

 Інженер вбудованого програмного забезпечення

Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)

Розробка програмного забезпечення для кастомного прецизійного автоматизованого тестового обладнання яке використовується на виробництві продуктів компанії. Програмування гетерогенних вбудованих систем на базі архітектури ARM з використанням таких мов програмування як С/С++/Python

Trainee C++ Engineer Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)

Розробка GreenPAK Designer. В обов’язки входитиме дизайн, програмування та дебаг програмного забезпечення, а також написання юніт тестів та документації.

 FPGA Engineer Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)
Стати частинкою команди, яка заглядає в майбутнє, розбирає, тестує і прогнозує яким світ електроніки буде завтра.

Junior Application & Characterization Engineer Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)
Робота в лабораторії з обладнанням для вимірювання і характеризації мікрочіпів, перевірка після допрацювання, або з метою усунення проблем, знаходження оптимального рішення проблеми.

Прикладний інженер Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)
Займатись створенням проектів за технічними завданнями клієнтів, з подальшою підтримкою продукту, приймати участь у створенні нових чіпів, займатись верифікацією нових продуктів.

Прикладний інженер (FPGA) Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)

На робочому місці потрібно займатись створенням і підтримкою проектів, для яких необхідно мати досвід програмування в Verilog/VHDL/System Verilog не менше 2-3 років (Xilinx/Altera).

Software QA Engineer Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)
Написання тест кейсів та чеклістів, створення вимог до продукту, знаходження помилок у програмі та створення відповідних звітів. Робота, хоч і віддалено від офісу, вимагає фокусування і уваги.
Системний адміністратор Vacancies – Details | Dialog (dialog-semiconductor.com)

Займатись вирішенням технічних проблем, логінити новачків і видавати їм обладнання, допомагати вирішувати питання, які забезпечують безперервну і якісну роботу колег.

«Місяць кар’єри в ХНУРЕ» зустріч з представниками компанії Dialog Semiconductor