Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

ХНУРЕ покращив позиції у ТОП 200 Україна

У щорічному рейтингу університетів України “Топ-200 Україна 2022” від Центру міжнародних проєктів “Євроосвіта”. Харківський національний університет радіоелектроніки піднявся з 12 на 9 місце у порівнянні з 2021 роком.
У шістнадцятому випуску академічного рейтингу закладів вищої освіти України число показників, що враховують присутність університетів у світових рейтингах, збільшено з 5 до 6. Додано показник участі у рейтингу впливу від Таймс THE University Impact Rankings, що враховує успіхи у досягненні 17 Цілей Сталого Розвитку ООН, з вагою 0,145.
Також замість показника участі у рейтингу UniRank, що не оновлюється з 2021 року, додано показник працевлаштування випускників QS Graduate Employability Rankings з вагою 0,1.
Організатори рейтингу зазначають, що, виходячи з важливості євроінтеграційних процесів вищої освіти України, вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (оцінювання зовнішніми незалежними організаціями QS, ТНЕ та ін.) встановлено вищими за вагові коефіцієнти національних показників.