Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Запрошуємо на вебінар кафедри МТС в рамках ErasmusDays 2020

Четвертий #ErasmusDays буде особливим через виключно дистанційний формат! І це, дійсно, дозволить охопити всю Європу і весь світ!

Міжнародний захід #ErasmusDays заснований на дуже простій ідеї: підвищити проінформованість якомога більшої кількості громадян, професіоналів, засобів масової інформації та осіб, які приймають рішення про європейські цінності, переваги мобільності та результати проектів Еразмус+ протягом трьох днів – ErasmusDays 15-17 жовтня 2020 р.

В рамках #ErasmusDays #ErasmusUA 2020 кафедра #МТС #ХНУРЕ 17.10.2020 о 10.00 організує онлайн зустріч на якій презентує:

«Впровадження європейських практик при становленні технічних курсів з проектування пристроїв на мікроконтролерах та ПЛІС».

Під час семінару співробітники кафедри МТС ХНУРЕ поділяться досвідом започаткування та впровадження навчального курсу «Проектування пристроїв на мікроконтролерах та ПЛІС» з урахуванням кращих практик європейських університетів-партнерів: ENSIL-ENSCI, University of Limoges (France); Lublin University of Technology (Poland), та досвідом розробки лабораторії з дистанційним доступом до лабораторних макетів через виклики епідеміологічної ситуації.

Учасники вебінару отримають сертифікати за умови заповнення реєстраційної форми https://forms.gle/S1EBLopHExcJMboF6

Вебінар відбудеться за посиланням meet.google.com/qdk-kjcj-jtg та за трансляції на сторінці Фейсбук кафедри МТС https://www.facebook.com/mts.nure.ua

З повагою,

команда кафедри МТС ХНУРЕ

d_mts@nure.ua

https://www.facebook.com/mts.nure.ua

 

Запрошуємо на вебінар кафедри МТС в рамках ErasmusDays 2020