Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»

26 червня кафедрою Мікропроцесорних технологій і систем ХНУРЕ проведена друга міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС».Конференція відбулась в дистанційному режиму за допомогою ресурса Google Meet. Розпочалася вона з вітальних слів ректора університету радіоелектроніки Валерія Васильовича Семенця та проректора з міжнародного співробітництва Мурада Анвер огли Омарова. Після цього спікери презентували доповіді та обговорювали сучасні вимоги до розробки пристроїв на базі мікроконтролерів та ПЛІС. Всі доповіді були змістовні та актуальні згідно тематики конференції. Особливі увагу бул приділено реалізації віддаленого доступу до лабораторних макетів.В конференції взяли участь: Петришин Любомир доктор технічних наук, професор Гірничо-металургійна академія, професор кафедри управління м. Краків, Польща, представники Чернігівського національного технологічного університету к.т.н., доцент Велігорський Олександр Анатолійович, к.т.н., доцент Хоменко Максим Анатолійович, к.т.н., доцент Іванець Сергій Анатолійович, представник НТУ «ХПІ» к.т.н., доцент Ганна Едвардівна Заболодько та викладачі кафедр університету радіоелектроніки.

Відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»