Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Вебінар кафедри МТС в рамках ErasmusDays 2020

На кафедрі МТС ХНУРЕ у рамках #ErasmusDays #ErasmusUA 2020 відбувся вебінар «Впровадження європейських практик при становленні технічних курсів з проектування пристроїв на мікроконтролерах та ПЛІС» з трансляцією прямого ефіру на сторінці кафедри МТС у фейсбуку.

За запрошенням на заході виступила Ганна Заволодько доцент НТУ ХПІ з презентацією на тему «Рамкова структура цифрових компетенцій для Українських вчителів та других громадян» проект “dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens / dComFra” (No. 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP). Ця тематика явно показує напрямки розвитку цифрових компетенцій та компетентностей необхідних у стрімко змінюючихся сучасних умовах суспільства. Цей проект також цікавий тим, що охоплює проблематику дотичну до розробок кафедри МТС у напрямку створення дистанційної лабораторії.
Співробітниками кафедри було презентовано інтеграцію кращих європейських практик університетів-партнерів у розвиток і становлення навчального процесу щодо технічних дисциплін. Зокрема, з дисципліни «Проектування пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС». Презентовано роботу онлайн лабораторії кафедри МТС на прикладі програмування мікроконтролеру STM32.
Стрімкі зміни соціуму вимагають відповідного відклику у навчальному процесі. Змінилися запити на навчання, і відповідно, змінюються методи викладання та доступу до лабораторій. Запропонований підхід до проведення лабораторних робіт на макетах щодо проектування пристроїв на мікроконтролерах дозволяє студентам отримати навики роботи з апаратно- програмними засобами та забезпечує отримання цифрових компетенцій щодо віддаленої роботи з апаратно-програмним обладнанням. Презентовані наробки – це тільки частина комплексної задачі, що вирішується, у процесі становлення нового бачення навчання-викладання.
Дякуємо всім учасникам заходу за цікавий і конструктивний діалог! До нових зустрічей!

Запис трансляції

 

Вебінар кафедри МТС в рамках ErasmusDays 2020