Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у онлайн обговоренні «Як зробити університети успішними: менеджмент та стратегії міжнародної співпраці»

Український інститут міжнародної політики за партнерської підтримки Міністерства освіти і науки України та Hanns Seidel Stiftung Ukraine у співпраці з експертами 17 грудня 2020 року провів онлайн дискусії на тему «Як зробити університети успішними: менеджмент та стратегії міжнародної співпраці».

Представники кафедри МТС ХНУРЕ взяли участь у цьому заході. Де обговорювалися наступні ключові теми: менеджмент університетів; інновації в системі координат успішного університету; міжнародна співпраця для
університетів: реалії та перспективи; інструменти для заохочення, залучення і пошуку науковців; інструменти для підвищення конкуренції університету; співпраця університетів з бізнесом; кращі практики стратегічного бачення університетів в країнах ЄС та їх внесок в регіональний розвиток.
Експерти розповіли про програми та напрями міжнародної співпраці, а також поділилися власними кейсами просування вузу на міжнародному рівні. Окрему увагу приділили питання цифровізації, інноваційного розвитку та використанню сучасних технологій в освітньому процесі.

Участь у онлайн обговоренні «Як зробити університети успішними: менеджмент та стратегії міжнародної співпраці»