Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у онлайн дискусії «Шляхи розвитку досліджень та інновацій в Україні»

27 жовтня 2020 р. завідувач кафедри МТС Свид І.В. взяла участь у онлайн дискусії «Шляхи розвитку досліджень та інновацій в Україні».
У ході дискусії були обговорені можливості синергії щодо ефективного використання міжнародних, національних та місцевих інструментів підтримки розвитку інновацій. Було представлено досвід діяльності інноваційних структур, які діють в Україні. На основі коментарів та виступів учасників організатори планують підготувати пропозиції для формування планів спільних дій на 2021-2023 рр. для включення інструментів підтримки інновацій у національні та регіональні стратегії.
Захід проводився за підтримки Ініціативи «Програми та інструменти підтримки розвитку інноваційної сфери України», яка виконується в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейською Комісією.

Участь у онлайн дискусії «Шляхи розвитку досліджень та інновацій в Україні»