Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Онлайн лабораторії кафедри МТС

З початку осіннього семестру 2020-2021 навчального року на кафедрі МТС запрацювали дві лабораторії з підтримкою віддаленого доступу до обладнання (on-line laboratory), де студенти можуть в режимі реального часу створити проект та перевірити його дієздатність знаходячись поза межами лабораторії. Лабораторне заняття проводяться за допомогою платформи Moodle (dl.nure.ua), відеоконференції в Google Hangouts Meet та віддаленого доступу до ПК і лабораторних макетів.

Для віддаленого доступу до ПК у лабораторіях студентами та викладачами використовується пакет програмного забезпечення для віддаленої роботи TeamViewer. Налаштування обладнання лабораторії та супровід під час лабораторної роботи забезпечується учбово-допоміжним персоналом кафедри.
Для проведення лабораторних робіт використовується новітнє обладнання, яке має можливість підключення до ПК. Лабораторні макети та осцилографи повністю керуються персональним комп’ютером. А за допомогою камери на монітор транслюється робота лабораторного макету. Це дозволяє завантажувати проекти у лабораторні макети дистанційно та переглядати результати їх роботи на моніторі комп’ютера за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
Такий підхід до проведення лабораторних робіт на макетах щодо проектування пристроїв на мікроконтролерах дозволяє студентам отримати навики роботи з апаратними засобами, практичні навики роботи щодо програмування мікроконтролерів та забезпечує отримання студентами додаткових навиків щодо віддаленої роботи з апаратним обладнанням.

Онлайн лабораторії кафедри МТС