Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Участь у онлайн конференції «Європа. Горизонт можливостей»

Представники кафедри МТС 16 квітня 2021 року взяли участь у онлайн конференції «Європа. Горизонт можливостей», яка проходила у Польщі. Організаторами є Національний центр досліджень та розробок; Національний контактний пункт з питань PR Horyzont Europe; Польське ділове та наукове співтовариство у Брюсселі; Міністерство освіти і науки Польщі; Міністерство розвитку, праці та технологій Польщі за підтримки Європейського Союзу.

Конференцію відкрили: Dr Jarosław Gowin – віце-прем’єр-міністр, міністр розвитку, праці та технологій, Mariya Gabriel – комісар ЄС з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді, Dr hab. Przemysław Czarnek – міністр освіти і науки Польщі, Dr inż. Wojciech Kamieniecki – директор Національного центру досліджень та розробок Польщі.
На конференції презентовано структури програми Horizon Europe – нові елементи в рамках рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій. Обговорено можливості та виклики в програмі Horizon Europe з точки зору польських бенефіціарів. На тематичних дискусійних сесіях обговорено наступні напрямки: Європейська інноваційна рада / Європейські інноваційні екосистеми; кластери та місії; розширення та синергія; нові європейські партнерства. У підсумках конференції було окреслено нові можливості інноваційного розвитку та колобораційної співпраці у напрямку зміцнення та розвитку екосистеми Польщі.

Участь у онлайн конференції «Європа. Горизонт можливостей»