Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Валерій Семенець зустрівся зі студентами

3 жовтня у актовій залі Харківського національного університету радіоелектроніки ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець провів зустріч зі студентами на тему «Проектування пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС», в ході якої розповів про особливості напрямку та наголосив на важливості серйозного та відповідального ставлення до отримання тієї бази знань, яку на сьогоднішній день дають викладачі університету.

«Якщо ви засвоїте цю технологію, вам буде гарантоване працевлаштування. Тож, я вас дуже прошу, тільки не упустіть цю можливість. Я сам за спеціальністю конструктор обчислювальної апаратури, і я розумію наскільки це важка галузь, але, повірте, при відповідному ставленні результати виправдають всі очікування», – наголосив ректор.

Крім того, у рамках зустрічі студентам розповіли про існуючі міжнародні освітні програми, можливості участі у них, а також разом із представниками компаній партнерів (GlobalLogic, ТОВ НВО «Вертикаль» та ін.) обговорили перспективи практики та працевлаштування з відповідними компетенціями.

Валерій Семенець зустрівся зі студентами