Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

Live Talks: сучасно про освіту. Цифрове навчання – чи ми готові?

GlobalLogic запрошує взяти участь у дискусії викладачів університетів та вчителів шкіл, тренерів та менторів, IT-спільноту та представників освітніх НГО!

Дата: 16 грудня 2020 року (середа)

Час: 16:00 – 17:30

Місце: Zoom (посилання буде надіслане всім зареєстрованим учасника за день до заходу)

Реєстрація

Яке навчання більш ефективне – онлайн чи офлайн?

Вже більше ніж півроку Україна, як і весь інший світ, навчається в онлайн режимі. Університети та школи, курси та конференції, панельні дискусії та робочі наради в онлайн – це вже нова норма нашого життя.

Але як ця ситуація відбивається на нас з точки зору сприйняття інформації, спілкування та досягнення результатів?

Як навчилося, і чи навчилося взагалі, суспільство сприймати та передавати інформацію онлайн? Чи це породило лише нові проблеми та виклики? 

Чи зможемо ми повернутися до звичного, аудиторного навчання і чи взагалі таке навчання буде у майбутньому?

Всі ці, а також багато інших питань ми розглянемо в рамках нашої нової рубрики “Live Talks: сучасно про освіту” у гуманітарно-технічному аспекті.

Спікери: 

Артур Селецький, заступник міністра освіти і науки з цифрової трансформації

Має більше ніж 16 років досвіду у бізнес аналізі та більше 6 років тренерської практики. Організатор IT community IT Network, автор статей та численних курсів. 

Іван Примаченко, співзасновник платформи онлайн-курсів Prometheus

Закінчив Київський національний університет імені Шевченка, отримавши науковий ступінь магістра історії, член наглядової ради аналітичного центру CEDOS, експерт групи “Реформа освіти та науки” Реанімаційного пакету реформ. Був стипендіатом Стенфордської програми Ukrainian Emerging Leaders.

Євген Пілецький, психолог в методі когнітивно-поведінкової психотерапії, член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, кандидат філософських наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Закінчив психологічний та юридичний факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченка, інтерн-психотерапевт Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.Популяризатор науки, автор та ведучий.

Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук Українського католицького університету 

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю математика, кандидат фізико-математичних наук. 

Є професором з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки Львівської бізнес школи УКУ. Член Сенату УКУ. Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм. Двічі був стипендіатом Fulbright Program, учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).

Модератор:

Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic Ukraine

Live Talks: сучасно про освіту. Цифрове навчання – чи ми готові?