Кафедра мікропроцесорних технологій і систем

Мова:

I Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»

26 та 27 червня на факультеті ІРТЗІ кафедрою Мікропроцесорних технологій і систем проведено першу міжнародну науково-практичну конференцію «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС».

Відкриття конференції відбулося в аудиторій 40, корпусу «З». Розпочалася вона з презентації навчальної лабораторії кафедри МТС та обладнання в ній. Після вступної промови завідувача кафедри Свид І.В., викладачі та студенти взялися за активну роботу, обговорювали сучасні вимоги до розробки пристроїв на базі мікроконтролерів та ПЛІС. Всі доповіді були змістовні та актуальні відповідно до тематики засідання.

В конференції взяв участь професор Вищої школи інженерії ENSIL-ENSCI Ліможського університету (Франція) Вахід Мегдейді, який прибув до ХНУРЕ з метою розширення міжнародного співробітництва університетів та впровадження нових спільних проектів для покращення якості освіти відповідно до світових тенденцій.

I Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»